matej.jpg

Vítáme vás na stránkách naší farnosti sv. Matěje v Dejvicích

I v novém roce, stejně jako v letech minulých, chystáme spoustu akcí - nejen pro nás, ale pro všechny, kteří mají zájem a chtěli by se zúčastnit. Již tradičními se staly letní tábory, fotbalový turnaj, jarní prázdniny na horách, Malování na chodníku a další akce, které každoročně pořádáme. Na tento rok jsme pro vás však nachystali velké množství akcí dalších a rádi vás na nich všichni přivítáme. Přehled akcí najdete v sekci AKCE, případně v tabulce pod tímto textem, kde si také po kliknutí na odkaz můžete zjistit aktuální informace o plánované akci. Na těchto stránkách se vám budeme i nadále snažit servírovat žhavé novinky z dění v naší farnosti, již zmíněné informace o plánovaných akcích či reportáže z akcí již uskutečněných a mnoho dalšího. Vaše připomínky, návrhy, nápady i dotazy rádi přivítáme na adrese info@matejstranti.com. Vše dobré přejí MINISTRANTIODMATĚJE