matej.jpg

Naše adoptovaná Veronica z Ugandy nám poslala dopis

V minulých dnech jsme obdrželi dopis od Veronicy z Ugandy, kterou jsme si adoptovali v rámci programu Adopce na dálku. Na uskutečnění adopce byly použity finanční prostředky nashromážděné při loòském Benefičním odpoledni II. Dopis byl sice určen k Vánocům, ale došel až nyní. Co nám Veronica napsala?
Drazí,
jsem ráda, že vám mohu opět napsat. Jak se máte vy a vaše rodiny? Doufám, že dobře a vše se vám daří. Já, moji rodiče, sestra Oliver a bratr J.B. Yowana se máme dobře. Bohužel pro vás mám smutnou zprávu. Nedávno jsme pochovali mého bratra Francise.

Moc vám děkuji za veškerou podporu, kterou mi poskytujete. Díky ní mohu zaplatit náklady na studium, školní uniformu, obědy, školní pomůcky a knihy. Moc vám za to, drazí, děkuji!

Píšu tento dopis, abych popřála veselé Vánoce a šastný nový rok 2009 vám i vašim rodinám. Já slavím Vánoce jako vzpomínku na narození Pána Ježíše Krista. Chodím na mši svatou se svými rodiči, sestrou a bratrem J.B. Yowana.

Moc vám také děkuji za vánoční dárek. Nyní studuji ve škole sedmý ročník a připravuji se na závěrečné zkoušky. Příští rok se chystám na střední školu.

Ještě jednou vám velmi děkuji za vše dobré, co pro mě děláte, a za finanční podporu, kterou mi poskytujete!

A vám Bůh žehná!

Vaše Veronica