matej.jpg

Jedeme dál... :-)

Po několikatýdenní odmlce způsobené převážně studijními povinnostmi matějáckých redaktorů jedeme dál! Znovu se můžete těšit na další články a informace o našich akcích. Co nás čeká v nejbližší době? ...čtěte dál
Stejně jako v minulých letech plánujeme také na rok 2009 spoustu akcí. Poprvé si budeme balit kufry na samém konci února, kdy se vydáme na již tradiční jarní prázdniny do Špindlerova Mlýna. Lyže, prkna, běžky, sáòky, lopaty a jiné náčiní prověří opět kvality tamějších kopců; budeme podnikat výlety do okolí, občerstvovat svoji duši na večerních bohoslužbách v útulné kapli chaty Eljon a po celodenní dřině se tradičně zahřejeme šálkem horkého kakaa v mléčném baru Silver Rock:)

Na jaro chystáme pro starší páky víkendový výlet na dosud utajené místo za nám dobře známou, ale pro tuto chvíli utajenou osobou:) A navíc, nedojdou-li nám křídy, můžeme se v květnu těšit na další ročník tradičního Malování na chodníku (tentokrát už určitě pršet nebude - sázím svůj elegantní účes:)).

V létě se opět vydáme na malý tábor do Hrádku u Vlašimi, kde se už nyní na nás těší oba páni faráři, místní zpěvačky a také vlašimští dobrovolní hasiči.

Na podzim, a to už je docela za dlouho, tak jenom ve zkratce, se pokusíme uspořádat další, již třetí ročník Benefičního odpoledne. Naše adoptovaná holčička Veronica nám právě v těchto dnech poslala dopis, takže jakmile proběhnou všechny překladatelské procesy a její psaní bude přeloženo a angličtiny do češtiny a následně jazyka HTML, budete se na něj moct těšit.

Tak to bylo ve zkratce, jen tak pro navnadění, pár řádků o tom, co nás všechno čeká. Akcí bude určitě daleko více a zajisté se o nich dozvíte včas. Děkujeme za přízeò a podporu a těšíme se na spoustu společně prožitých chvil v roce 2009!

Vaši MATĚJSTRANTI:-)