Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį. Tai 17-oji vieta. Rekomenduojame atsidaryti sąskaitas jose ir stebėti Eurolyga tiesiogiai nemokamai, nes tam išskirtinių sąlygų nėra, tiesiog reikia atsidaryti sąskaitą.

Žalgiriečiai patyrė aštuonias nesėkmes iš eilės, o „Chimki“ laimėjo tik vieną iš pastarųjų šešių mačų.Kauniečiai, turintys tris pergales per 14 turų, užima 18-tą vietą, o „Chimki“ žaidėjai, nugalėję septynis varžovus, yra septinti.Šią savaitę „Žalgiris“ namie nusileido „Anadolu Efes“ krepšininkams, o „Chimki“ per pratęsimą turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą, nors iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės, turėjo 9 taškų persvarą.Maskvos srities klubo arkliukas – puolimas. Jo beveik 10 minučių monologas buvo nufilmuotas ir pasklido po internetą.

Per ją kovą...Kėdainiuose vykstančioje „Bucket“ vasaros lygoje tęsiasi priešpaskutinė šeštoji pirmojo...Į „Žalgirio“ arenos lankus ir toliau skries taiklūs Artūro Milaknio tritaškiai. admin 4 months ago. Žalgiriečiai patyrė aštuonias nesėkmes iš eilės, o „Chimki“ laimėjo tik vieną iš pastarųjų šešių mačų. Jis pelno 21,1 taško, be to, atlieka 5,5 rezultatyvaus perdavimo, sukaupia 17,7 naudingumo balo.

„Žalgiriui“ nepadės susižeidę Marius Grigonis ir Rokas Jokubaitis.„Chimki“ kauniečiams neparankus oponentas, daugiausia dėl to, kad propaguoja labai greitą krepšinį.

Tiesa, šio žaidėjo pataikymas yra prastas. Maskvos srities klubo arkliukas – puolimas. Net tie, kurie iki šiol nebandė lažintis, statydami už savo mėgstamą komandą, dabar tai gali padaryti, užtrukdami vos porą minučių. „Chimki“ vidutiniškai pelno po 87,7 taško Tai yra antras rezultatas turnyre. „Chimki“ – „Žalgiris“ („Go3“, „TV3 Sport“),Eurolygos 14-ame ture susitiko dvi Vokietijos ekipos: Berlyno ALBA (4/10) namie priėmė Miuncheno...Trečiadienį Pirėjuje dviejų Lietuvos strategų akistata baigėsi Kęstučio Kemzūros vadovaujamos...Absoliutus Eurolygos autsaideris Kauno „Žalgiris“ (3/12) penktadienį vakare neatsispyrė nuo...Atnaujintame NBA čempionate šeštadienio vakarą susitiko Majamio „Heat“ (41-24) ir Denverio...Kėdainiuose vykstančioje „Bucket“ vasaros lygoje baigėsi šeštoji turnyro diena. Watch Online TV, Sports. Sekite karščiausias krepšinio naujienas socialiniuose tinkluose! Šią savaitę „Žalgiris“ namie nusileido „Anadolu Efes“ krepšininkams, o „Chimki“ per pratęsimą turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą, nors iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės, turėjo 9 taškų persvarą. Eurolygos rungtynių dienomis žalgiriečiai, jų varžovai ir krepšinio ekspertai dalinsis savo įžvalgomis su interneto lankytojais. Tačiau po to sekė trijų iš eilės pralaimėjimų serija, nustūmusi komandą į turnyrinės lentelės vidurį. Sekite karščiausias krepšinio naujienas socialiniuose tinkluose!

Debesų pasitaikys...Knygos „Imuninės sistemos stiprinimo planas" (2020, leidykla „Briedis") šio skyriaus receptai...Šeštadienį apie 18 val. Žalgiriečiai jų atlieka 14,9. LIVE STREAM Zalgiris Chimki tiesiogiai transliacija internetu gyvai tv 20-12-2019. „Chimki“ vidutiniškai pelno po 87,7 taško Tai yra antras rezultatas turnyre. And it isn't sophisticated, sport is interesting, fascinating, and … Eurolygos rungtynių transliacija. 1997 m. įkurtas klubas Eurolygoje rungtyniauja penktą kartą ir iki šiol apsiribodavo patekimu tik į tuometinį „Top 16“ etapą. Šeimininkai gerokai lenkia svečius ir pagal dvitaškių bei tritaškių taiklumą, blokuotus metimus.Rezultatyviausias „Chimki“ krepšininkas – Aleksejus Švedas.